Irlandzki weekend

Wielkie powody do celebracji miała przez ostatnie dwa dni Irlandia. Nie dość, że wywalczyli Puchar Sześciu Narodów 2014 to jeszcze huczna balanga z okazji Dnia Świętego Patryka. Jedyny możliwy kolor tego weekendu – wiosenna zieleń!

puchar 6 narodów

Rugby to ulubiony sport Irlandczyków, toteż nie dziwota, że każdy z nich chodził po ulicach Londynu dumny jak paw, spoglądając na reszte świata. Puchar 2014 RBS 6 Nations to niezwykła nagroda dla mężczyzn, którzy przepychając się i biegnąc na drugi koniec boiska z piłką co chwila ranią przeciwnika. Jednym słowem gra dla twardzieli. Kobiety jednak też mają na czym zawiesić swoje umalowane oczko.

st. patrick's day

Joga, to zaraz po rugby drugi ulubiony sport tego kraju. Trenują ją wszyscy, a w szczególności dorośli w okolicach  17.marca. W końcu w zdrowym ciele, zdrowy duch!

Esti w Londynie

Nie tylko koszulki zawodników oraz fitnesowe dresiki były zielone. Każdy pub, knajpka, bar, ulice, place a nawet restauracje mieniły się w tym kolorze od piątku do niedzieli. Guinness lał się strumieniami, koniczynki zostały ulubioną roślinką weekendu, a kapelusze i czapy walały się po ulicach następnego ranka. Ot co, irlandzkie świętowanie.

PS. Mam nadzieję, że i wy się świetnie bawiliście. Ja w czasie największych imprez ostro trenowałam przewożenie rzeczy w ramach przeprowadzki. W końcu jak Irlandczycy cały weekend trenowali, to i ja nie będę gorsza!

esti w londynie

Esti

Reklamy

Single Post Navigation

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: