Lady Pank

W przeddzień święta wszystkich kobiet grupa SignTypEvents zorganizowała wydarzenie, na które zjechało się około 3tys ludzi. Artyści, prasa, sponsorzy, a przede wszystkim fani przyjechali do Greenwich o2 Arena, by pośpiewać i potańczyć w rytm starego dobrego rocka. Dla nich bowiem wystąpił zespół Lady Pank. 

o2 indigo arena

Skłamałabym pisząc, że Lady Pank jest zespołem skończonym, który odgrywa już tylko swoje największe hity. Power, energia i własny świat wokalisty spowodowały niesamowite poruszenie. Niezapomniane melodie wprowadziły w trans publiczność, a melancholijne utwory ukołysały zakochanych. Dawno nie byłam na koncercie, na którym usłyszałabym tak wiele pozytywnych opinii o danym występie, a grupy przyjaciół spędziły tak fajnie czas.

Lady Pank w Londynie

Support Ziemia Zakazana, oraz VIPowska afterparty była dodatkiem tego show, bowiem Lady Pank po mistrzowsku zgarnęła cały splendor. Mimo wszystko dzięki takim imprezom można poznać ciekawe osobistości (m.in Olaf Lubaszenko, Kasia Kowalska), jednakże moje ukłony należą się firmie Alco Trade za współstworzenie miłego wieczoru 🙂 Moje podziękowania kieruję również w stronę organizatorów, za umożliwienie przeżycia tego rock’n’rollowego wieczoru.

lady pank w londynie

vip

PS. Mocne wejście to podstawa, ale jak zakończyć imprezę? Wymknąć się niczym Kopciuszek o północy, pozostawiając po sobie niezapomniany urok? Czy bawić się do białego rana, jakby jutra miało nie być? Jakąkolwiek drogę obierzecie, warto zaraz przed ucieczką wrócić w miejsce koncertu. Upewniając się uprzednio, że nikt nas nie obserwuje, wskoczyć na scenę i poudawać gwiazdę, wydzierając swoje struny głosowe podczas ulubionej piosenki. W końcu kiedy znów nadarzy się taka okazja? … 😛

estiwlondynie

Esti

Reklamy

Single Post Navigation

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: