The Photogenic Launch Party

Jedna z najgorzej zorganizowanych imprez w Londynie na jakiej byłam odbyła się właśnie wczoraj. Mowa o The Photogenical Launch Party. Brak jakiejkolwiek organizacji i zarządzania miejscem imprezy przez pierwszą godzinę doprowadzała mnie do rozpaczy. Na szczęście był tam jeden wielki jasny punkt programu. LUDZIE.  Ciekawi kultury i sztuki. Fotografii i muzyki. Restauratorzy, koneserzy wina, muzycy, pisarze i reszta artystów…

Troszkę informacji o imprezie. Na przełomie marca i kwietnia Londyńczycy mieli okazję by zrobić zdjęcia swoich ulubionych miejsc w Soho. Knajpki, uliczki, ich spacery,jedzenie,dzieci,ludzie. Czyli coś a’la instragramowe szaleństwo w Londynie. Z pomocą YELP-a te zdjęcia zostały uporządkowane, przesortowane i przesłane do komisji, która wybrała najlepsze strzały. Te naj z naj zostały właśnie zaprezentowane na imprezie dla VIP-ów, czyli dla tej całej artystycznej śmietanki, o której mowa była parę zdań powyżej.

Zanim jednak udaliśmy do klubu, mogliśmy wziąć udział w tym całym bałaganie, podczas którego serwowano różne pyszności z Londyńskiego Soho. Babczeki, Cukierki,Tortille, Herbatki,Chipsy,Sałatki…. do wyboru, do koloru. Taka mała reklama knajpek w okolicy. Pomysł ciekawy, aczkolwiek nie było nikogo, kto by zajął się porządkiem. Czyli standard- pełno nieproszonych gości, wszędzie porozrzucane śmieci, kompletny chaos.

yelp

Jednak zaraz po odbębnieniu swoich obowiązków, poszłam  już  na kameralną,  prywatną imprezę do małego klubu The Society Club , gdzie cider, szampan i drinki lały się strumieniami (wszystko all inclusive of course).  Zabawa przednia. Rozmowy o sensie życia i współczesnej sztuce szybko przerodziły się w żywą dyskusję o wszystkim i o niczym w akompaniamencie muzyki na żywo, którą zapewnili nam całkiem przystojni mężczyźni, próbujący swych sił w Jam session.  Na do widzenia dostałam pełno wizytówek, lunch na jutro, szminki, piwa, szampana, karnet na kolacje, otwieracze, etui na komórkę i wiele innych pamiątek, lecz najbardziej spodobała mi się koszulka!

yelp

Mam nadzieję, że za rok się postarają bardziej, chociażby i po to by impreza stała się jeszcze bardziej kameralna. Mimo wszystko przyjemny wieczór,a zabawa w klubie całkowicie pomogła mi zapomnieć o wcześniejszych błędach organizatorów 🙂

Esti

Reklamy

Single Post Navigation

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: