WOŚP 13. stycznia.2013r. Lodnyn

Po omówieniu wszelkich szczegółów ze znajomymi (tu pozdrawiam m.in. pana Marcina 😛 ) pojechaliśmy w ten zimny wieczór do Scali. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już po raz XXI grała by uzbierać pieniądze dla chorych dzieci i dla potrzebujących seniorów. Cel szczytny, jednak i to nie przeszkodziło wielu ludziom „bojkotować” tego wydarzenia. Dostałam wiele maili, informacji oraz wiadomości dotyczących tego czy w ogóle warto wrzucić coś do puszki. Potyczki słowne jednak już się odbyły i nie będę do tego wracać. Myślę, że pewne rzeczy zostały wyjaśnione, fakty ustalone.  Jeśli jednak ktoś ciągle chce się dołączyć do rozmów- zapraszam.

Wracając do tego wspaniałego wieczoru. Był to nasz pierwszy finał tutaj, w Londynie. Dotarliśmy troszkę spóźnieni, lecz powitali nas wszyscy bardzo serdecznie 🙂 Po odebraniu serduszek,kalendarzy,torebek i innych pamiątek od sponsorów, ruszyliśmy do sali, skąd dochodziły do nas odgłosy muzyki. Trafiliśmy niestety tylko na ostatni występ, przed główną gwiazdą, choć było ich więcej: Volumeyes, Human Control, Metasoma ,Marzena Rychlik.

Koncert zespołu OCASAN. Trzeba przyznać, że dali radę! Mogą to potwierdzić fanki, które stały w pierwszych  rzędach 🙂

XXI Londyn WOŚP

XXI WOŚP Londyn

W oczekiwaniu na połączenie z Jurkiem Owsiakiem, na scenę weszli prowadzący tę imprezę organizatorzy i dziękowali wszelkim sponsorom za pomoc i przybycie. Dlaczego o tym piszę? Bo to jedyna rzecz do której muszę się doczepić. Całość była poprowadzona w języku angielskim. Ja rozumiem, że jestem w UK, ale  to wielkie coroczne, długo wyczekiwane wydarzenie jest polskim festiwalem. W większości prowadzący byli Polakami, tak jak i 90% obecnych tam ludzi, którzy przyszli nie tylko wesprzeć orkiestrę, ale również pobawić się w towarzystwie innych polskojęzycznych ludzi.  Jedynie Robert Leszczyński i później Dagmara prowadzili aukcje po polsku i za to jestem im wdzięczna.

XXI WOŚP Londyn

XXI WOŚP Londyn

XXI WOŚP Londyn

XXI WOŚP Londyn

XXI WOŚP Londyn

Po wysłuchaniu przekazu Jurka, nastąpiło światełko do nieba. W Scali było to raczej nie możliwe, dlatego mieliśmy mały pokaz tańca LCP Dance Theatre  i muzyki Sabio Janiaka.

XXI WOŚP London

XXI WOŚP Londyn

No i moment na który wszyscy czekali, zepspół MY RIOT. Nawet jeśli nie jest się fanem ich muzyki, warto taki koncert przeżyć. Jakbym miała podsumować go 3 słowami, byłoby to : energia, dzikość i odlot.

XXI WOŚP Londyn

XXI WOŚP Londyn

XXI WOŚP Londyn

My riot, XXI WOŚP Londyn

Podsumowując :

zebrano ponad 22tysiące funtów (pieniądze ciągle są liczone)

niesamowite koncerty

polska kuchnia, rozmowa, zabawa

After party?? Owszem , było. 😀  Tych zdjęć jednak nie mogę opublikować 🙂

XXI WOŚP Londyn

Więcej zdjęć z imprezy znajdziecie tu: http://www.blog.marcinbogusz.com/2013/01/wosp-w-londynie-i-koncert-my-riot/

Esti

Reklamy

Single Post Navigation

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: