Koniec świata tylko w Camden

Gdzie indziej można było spędzić koniec świata jak nie w niektórych zakamarkach dzielnicy Camden? Wg mnie najlepsze imprezy odbywają się właśnie tutaj… Albo przynajmniej jedne z lepszych imprez w Londynie:)

koniec świata UK

Ta strefa Londynu przypomina mi postać dr Jekyll’a i mr. Hyde. Za dnia studenci śpieszą się na swoje zajęcia (znajduje się tu m.in. głowna siedziba University of London), kobiety w szpilkach oraz mężczyźni w garniturach do pracy, a turyści odwiedzają znane tu miejsca  (np. Brytyjskie Muzeum bądź Brytyjską Bibliotekę) . Zaś późnym wieczorem to miasto zmienia się w kolorowy,a jakże przepiękny bal karnawałowy. Zjeżdżają się tu wszyscy fani dobrej muzyki (trudno się dziwić, w końcu urodzili się tu np. Slash i Rod Stewart ), ludzie chcący odpocząć od narzucających się im obowiązków, entuzjaści wolności słowa oraz wszyscy ci, którzy po prostą chcą odpocząć od wszelakich nakazów, zakazów i obowiązków dla codziennego . Trudno zrozumieć to wszystko, jeśli nie można tego zobaczyć, dotknąć lub poczuć. Camden town nie da się pokazać w jednej odsłonie, dlatego dziś będzie ta „mroczniejsza” część (z powodu wczorajszej imprezy pod hasłem „World’s end” ).

główna ulica Camden town

camden

London, Camden town

Nieziemskie budynki, wyjątkowe sklepy. Każda księżniczka (nie tylko ciemności) będzie mogła coś ciekawego dla siebie znaleźć. Dla Panów również wiele rozrywek. Nie tylko mogą podziwiać wyjątkową urodę kobiet, lecz również znów mogą stać się chłopcami przechodząc koło wielkich sklepów z gitarami, specjalnie dla nich sklepami z odzieżą, wyszukanymi książkami, niemodnymi, bądź oryginalnymi gadżetami. Idąc cały czas jedną, długą ulicą dojdziemy do jednego z największych targów w Europie, znajdującego się w byłych stajniach.

market camden

Doszukamy się tam wszelakich własnoręcznych małych i dużych dzieł sztuki.

Od oryginalnych ubrań

Camden market

Przez tkaniny, płyty,obrazy, wyroby z drewna, biżuterię

market

market

Do pamiątek i jakże wyjątkowych prezentów 🙂

Esti w Londynie

Nie wiem czy Camden kiedykolwiek śpi. Jest tu tylko rozmaitych knajp, restauracji, kawiarni, klubów, że nie starczy nam nocy by się tu zabawić!

Esti w Londynie

Esti w Londynie

Esti w Londynie

Nad ranem, wracając do domu, polecam omijać ten wynalazek. Naprawdę nie wiem po co się nam nami znęcają w tak okrutny sposób…

Esti w Londynie

CDN…

Esti

Reklamy

Single Post Navigation

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: